Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. jul
18:30
IF Skjold Birkerød (5)
PI Fodbold (6)
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
IF Skjold Birkerød (6)
Virum-Sorgenfri BK (5)
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:45
Skjold Birkerød
Stenløse BK
M+40 - 2024 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:45
IF Skjold Birkerød (S3) (2)
Ballerup BK (S2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:00
IF Skjold Birkerød
Slangerup & Omegn IF
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:15
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
IF Skjold Birkerød (2)
Bagsværd BK (1)
Ungdomspokalen U16 Piger (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
IF Skjold Birkerød (3)
FC Holte (2)
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:45
IF Skjold Birkerød (S5) (3)
Blistrup SI (S4) (1)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
IF Skjold Birkerød
FC Galaksi (2)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:15
IF Skjold Birkerød
Espergærde IF
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
IF Skjold Birkerød
Nødebo IF
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
IF Skjold Birkerød
Frem Hellebæk
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe-Hero BK
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:30
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe-Hero BK
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
IF Skjold Birkerød
Himmelev-Veddelev BK
U15 Drenge Liga 3 (10) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
IF Skjold Birkerød
Herlufsholm GF
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
IF Skjold Birkerød (2)
Fredensborg BI (1)
Kvindeserie Pokalen 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
IF Skjold Birkerød (1)
Bagsværd BK (Liga 3)
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
IF Skjold Birkerød
Gundsømagle IF
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
IF Skjold Birkerød
Frederikssund IK
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
IF Skjold Birkerød
Stenløse BK
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
IF Skjold Birkerød
Helsingør IF Fodbold
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
IF Skjold Birkerød
Lundtofte Boldklub
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
IF Skjold Birkerød
FC Holte
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:45
Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub
M+40 - 2024 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ølstykke FC (1)
Ungdomspokalen U19 Piger (06-07-08) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:45
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|